این روزها کاربرای بسیار زیادی همانند شما در فضای مجازی به دنبال خرید مک بوک ایر M2 هستند که متاسفانه از تفاوت‌های اون در مقایسه با مک بوک ایر M1 اطلاع کافی ندارند. دقیقا اینجاست که ما به شما کمک می کنیم تا با خیال راحت از خرید مک بوک ایر M2 اپل لذت ببرید.

به طور کلی هر سال که اپل نسل جدیدی از مک بوک های خودش رو به بازار ارائه می دهد اون ها رو دستخوش تغییرات ریز و درشتی میکنه؛ اما این بار مک بوک ایر M2 دیکه اصلا مشابه سری های قبلی خودش نیست؛ حتی به مک بوک ایر M1 هم هیچ شباهتی نداره.

این 5 دلیل میتونه شما رو وادار به خرید مک بوک ایر M2 جذاب و دوست داشتنی بکنه:

1-ظاهری کاملا متفاوت

5 دلیل برای خرید مک بوک ایر M2 بجای مک بوک ایر M1

اپل تا سال 2021 در تولید مک بوک ایر از طراحی ثابت با ظاهری کاملا شمابه، دارای لبه تیز در قسمت فوقاتی مک بوک استفاده می کرد؛ اما در مک بوک ایر 2022 دست به تغییر بزرگی زد و طراحی مک بوک ایر M2 را کاملا مشابه مک بوک پرو 2022 با ظرافت چند برابر بیشتر نمود.

این تغییر بشدت باعث زیباتر شدن مک بوک ایر 2022 شد که با استقبال فراوانی در هنگام پیش فروش مواجه شد.

2-رنگ بندی

5 دلیل برای خرید مک بوک ایر M2 بجای مک بوک ایر M1

این تغییرات در مک بوک ایر M2 به همینجا ختم نشد، بلکه بجای تولید مک بوک ایر در سه رنگ خاکستری، نقره ای و طلایی، رنگ میدنایت رو هم به رنگ بندی مک بوک ایر اضافه شد. باید دید تا پایان سال 2022 میلادی سطح استقبال از این رنگ جدید چقدر خواهد بود و آیا در تولید مک بوک ایر M3 این رنگ مجدد بکار گرفته می شود؟

3-صفحه نمایش بزرگ تر وزن کمتر!!!

5 دلیل برای خرید مک بوک ایر M2 بجای مک بوک ایر M1

پس از سالها سایز صفحه نمایش مک بوک ایر 0.3 اینچ  معادل 76 میلیمتر از سری های پیشین خود بزرگتر شد و به صفحه نمایش 13.6 اینجی مجهز شد، اما با وجود بزرگتر شدن صفحه نمایش و بر خلاف تغییر شکلی که در فیزیک مک بوک ایر 2022 ایجاد شده، شاهد کمتر شدن وزن آن هستیم. وزن مک بوک ایر M1 معادل 1.29 کیلوگرم بود اما با وجود بزرگ شدن حدود 1 سانتی متری نمایشکر وزن مک بوک ایر M2 معادل 1.24 کیلوگرم می باشد. شاید بگویید فقط 0.05 کمتر!!! اما با احتساب بزرگتر شدن حدودا چهار سانتیمتری مساحت این مک بوک، این تغییر وزن بیش از حد معمول چشمگیر است.

4-پردازشگر قدرتمند تر

5 دلیل برای خرید مک بوک ایر M2 بجای مک بوک ایر M1

سال 2021 اپل از پردازنده جدید خود با نام M1 رنمایی کرد و از آن در تولید محصولات 2021 خود استفاده نمود. حالا پس از گذشت یک سال از پردازنده سری M2  و استفاده آن در مک بوک ایر2022 خود رونمایی کرد که دارای سرعت پردازشکر مرکزی و گرافیکی تقریبا 2 برابری نسبت به نسل قبل خود است.

5-طول عمر بیشتر باتری

با وجود پردازنده قدرتمند M2 انتظار میرود که طول عمر باتری کاهش چشمگیری داشته باشد اما باز هم همان طور که از کمپانی بزرگ اپل انتظار میرفت، طول عمر باتری مک بوک ایر M2 حدودا 2 ساعت بیشتر از مک بوک ایر 2021 می باشد که با هر بار شارژ امکان تماشای 18 ساعت ویدئو را به کاربر می دهد.

بنظر شما آیا قیمت مک بوک ایر M2 مناسب هست ؟

آیا این 5 مورد می‌تواند دلایل محکمی برای خرید مک بوک ایر M2 بجای مک بوک ایر M1 باشه؟

آیا این 5 دلیل باعث می شود تا شما برای خرید مک بوک ایر M2 اقدام نمایید؟

نظر خودتون رو حتما زیر این پست برای ما بنویسید تا دیگران هم از نظرات ارزشمند شما بهره ببرند. همچنین اگر اطلاعات بیشتری راجع به مک این مک بوک ایر 2022 در اختیار دارید میتونید برای ما ارسال کنید تا در صورت تایید در همین مقاله آن را برای عموم به اشتراک بگذاریم.