ثبت و پیگیری سفارش

می خواهم از یقرون خرید کنم، اما هنوز کاملاً به خرید اینترنتی اعتماد ندارم، چگونه مطمئن باشم که پس از خرید، کالا به دست من می‌رسد؟

دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی این اطمینان را به شما میدهد تا با اطمینان خاطر کامل خرید خود را به صورت اینترنتی در صفحه ای بسیار امن انجام دهید .
نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در صفحه اصلی وب سایت یقرون با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید.

برای اینکه از یقرون خرید کنم باید حتما ثبت نام کنم ؟

بله، برای اینکه فروشگاه ما اطلاعات جامعی از خریدار محصول مانند اسم و فامیل و آدرس و کد پستی برای ارسال بسته پستی در اختیار داشته باشد شما باید حتما برای خرید نهایی در سایت ثبت نام کنید .

در چه ساعاتی امکان ثبت سفارش وجود دارد ؟

شما می توانید ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته سفارش خود را ثبت کنید.

آیا امکان ثبت سفارش به نام خودم و ارسال آن به آدرس بغیر از آدرس خودم وجود دارد ؟

در حین تکمیل اطلاعات خود برای تکمیل مراحل خرید در مرحله اطلاعات ارسال سفارش و بخش ” انتخاب آدرس”، شما می‌توانید با انتخاب گزینه “افزودن آدرس جدید” آدرس و مشخصات تحویل گیرنده سفارش را وارد کنید. توجه داشته باشید که اگر مبلغ سفارش را اینترنتی پرداخت کنید، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

 آیا از وضعیت مرحله سفارش ثبت شده می توان باخبرشد ؟

در صورتی که خرید خود را از سایت انجام داده اید و می خواهید از صحت خرید خود اطمینان خاطر کنید یا اینکه مطلع شوید بسته ارسال شده یا خیر می توانید با شماره تلفن ۸۸۹۴۰۹۱۳-۰۲۱ تمای حاصل نمایید .

آیا می توانم سفارش ثبت شده خود را باطل کنم ؟

در صورتی که سفارش خود را به مرحله نهایی پرداخت نرسانده اید می توانید محصول خود را از سبد ثبت سفارش خارج کنید اما اگر مراحل را به پایان رساندید و هزینه کالا را از طریق درگاه اینترنتی پرداخت کرده اید امکان باطل کردن سفارش وجود نخواهد داشت .

آیا تعداد خرید از یک کالا در یقرون جود دارد ؟

به طور کلی محدودیتی برای سفارش تعدادی یک کالا در فروشگاه یقرون وجود ندارد، با وجود این با توجه به اینکه موجودی قابل فروش برای هر کالا در هر زمان متفاوت است، برخی اوقات محدودیت‏‌هایی در تعداد سفارش از یک کالا اعمال می‏‌شود که باعث می شود تا تعداد کالایی که ثبت سفارش شده است قابل تحویل و ارسال نباشد .

پس از این که سفارشم را ثبت کردم، چقدر طول می‌‏کشد که به دستم برسد؟

سفارش ثبت شده شما حداکثر به مدت ۷۲ ساعت کاری به دست شما خواد رسید.

 آیا همه کالاها، شامل مهلت ۷ روزه گارانتی تعویض، می‏‌شوند؟

خیر. تنها کالاهایی شامل مهلت ۷ روزه گارانتی تعویض می شوند که شامل گارانتی نبوده یا اینکه اطلاعات کالا با مشخصات کالایی که به کاربر داده شده تطابق نداشته باشد.