شرکت سونی از جدیدترین دستگاه پخش موسیقی 7900 دلاری با روکش طلا و یک گجت دیگر را به محصولات خود اضافه کرد.

دستگاه پخش موسیقی که به تازگی از آن رونمایی کرده است DMP-Z1 نام دارد؛ این دستگاه همه ی فایل های صوتی را پشتیبانی می کند و یک آمپلی فایر هدفون قدرتمند نیز در آن تعبیه شده است. صفحه ولومی که در این دستگاه تعبیه شده است دارای روکشی از جنس طلا می باشد؛ به گفته ی سازندگان دستگاه در برخی از قسمت های داخلی DMP-Z1 نیز فلز طلا بکار گرفته شده تا جریان سیگنالی را افزایش داده و صدایی بسیار متفاوت و خاص پخش شود.

از این ویژگی های خاص که بگذریم سونی در این دستگاه از پردازنده وینیل استفاده کرده که باعث حفظ شدن حرارت موسیقی در بخش دیجیتال شود. گفته می شود که پردازنده DESS HX این توانایی را دارد که هرگونه صدایی از آلات موسیقی مختلف تا صوت انسان که طی فشرده سازی دیجیتال از دست رفته را بازسازی کند.

sony gold music player 2

DMP-Z1 از 256 گیگابایت حافظه ی داخلی بهره می برد و دارای دو درگاه حافظه جانبی میکرو اس دی می باشد. همچنین این دستگاه را می توان از طریق پورت USB-C به کامپیوتر متصل نمود. باتری DMP-Z1 این توانایی را دارد که انرژی لازم برای 9 الی 10 ساعت انرژی پخش موسیقی را فراهم کند.

و در انتهای این بخش خبری می توان گفت که این دستگاه به صورت خصوصی برای بازار آسیای شرقی عرضه شده و کاربران می توانند این محصول را به قیمت 7882 دلار خریداری نمایند.