با توجه به روند پیشرفت چشمگیر مردم در استفاده از رسانه دیجیتال و مارکتینگ، فروشگاه اینترنتی یقرون راه اندازی شد تا شما عزیزان برای خرید کالای دیجیتال خود بدون نیاز به حظور فیزیکی  در فروشگاه های مختلف کشور به منظور جلوگیری از اتلاف وقت، در کوتاهترین زمان ممکن کالای مورد نظر خود را با انتخاب ریزترین مشخصات در فروشگاه اینترنتی یقرون پیدا کرده و به راحتی کالای خود را خریداری کنید .

فروشگاه اینترنتی یقرون در سال ۱۳۹۵ راه اندازی شد و با حمایت شما عزیزان که بهترین دوستان ما هستید توانستیم کیفیت این فروشگاه را به سطوح بالاتر با کیفیت بیشتر برسانیم.

فروشگاه اینترنتی یقرون از زمان تاسیس تا به امروز دارای نماد اعتماد الکترونیک بوده تا شما با خیال آسوده خرید خود را انجام دهید.

مشتری عزیز توجه داشته باشید با توجه به اینکه امروزه فروشگاه های زیادی به صورت اینترنتی شروع به فعالیت کرده اند پیدا کردن قیمت مناسب و دریافت کالا در کوتاه ترین زمان از اولویت هر یک از شما عزیزان می باشد . قیمت های فروشگاه ما را با دیگر فروشگاه های مشابه مقایسه کنید .

فروشگاه اینترنتی یقرون در هیچ یک از نقاط کشور ایران به غیر از واحد مرکزی تهران هیچ نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش نداشته و کلیه خدمات فروشگاه به سراسر کشور فقط در این واحد ارائه می شود.

پول شما با ارزش است حتی یقرون