کمپانی بزرگ هواوی از دستگاه جدید خود با نام واچ فیت پرده‌برداری کرد.

واچ فیت دارای طراحی چهارگوش و وزن یایین است که از چندین سنسور برای ردیابی فعالیت‌های فیزیکی و جمع آوری اطلاعات سلامتی بهره می‌برد. به زودی این ساعت هوشمند در سه رنگ صورتی، سبز و مشکی وارد بازار می‌شود. مشتاقان این ساعت هوشمند در تاریخ ۱۳ شهریور ماه می‌توانند آن را با قیمت ۱۱۰ دلار خریداری کنند.

این گجت پوشیدنی در میان ساعت‌های هوشمند سری واچ GT و دستبندهای هوشمند هواوی قرار می‌گیرد.حالت‌های مختلفی در این محصول برای ردیابی تمرینات ورزشی کاربر وجود دارد که شامل فعالیت‌های داخل خانه و فضای بیرون می‌شود.
هواوی واچ فیت به GPS برای نقشه‌برداری مسیرها، سیستم پایش خواب، سنسورهای نظارت روی ضربان قلب و سطح اکسیژن خون مجهز شده و تا عمق ۵ متری در برابر نفوذ آب مقاوم است؛ همچنین این گجن هوشمند به نمایشگر ۱.۶۴ اینچی از نوع امولد با شیشه خمیده 2.5D مجهز شده که تنها ۲۱ گرم وزن دارد.

از دیگر ویژگی‌های این محصول می‌توان به راهنمای ورزش‌ها به همراه نمایش آن‌ها به صورت انیمیشن، ۹۶ حالت ورزشی و سیستم نظارت روی استرس اشاره کرد.

هواوی واچ فیت

کاربران می‌توانند حداکثر ۴ گیگابایت آهنگ روی این گجت ذخیره کنند. هواوی ادعا کرده که واچ فیت تا ۱۰ روز شارژدهی دارد، با این حال برای بررسی این موضوع باید تا عرضه آن به بازار صبر کنیم.
در حالی که هواوی واچ فیت یک ساعت هوشمند محسوب نمی‌شود، ویژگی‌های مناسب زیادی مانند نمایش نوتیفیکشن‌ها، وضعیت آب و هوا و تنظیم آلارم را در اختیارتان قرار می‌دهد.

برای دریافت اطلاعات اخبار جدید سایت ما را در اینستاگرام فروشگاه به آدرس @yegherooncom دنبال کنید.